شرکت ایفاسرام با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، ماشین آلات ایتالیایی، چاپ دیجیتال و نیروی مجرب در صنعت کاشی و سرامیک، انواع کاشی لعاب‌‌دار دیواری، سرامیک لعابدارکف، پرسلان لعابدار، محصولات درجه سوم را تولید می‌کند که نمونه محصولات را در کاتولوگ محصولات ایفاسرام مشاهده خواهید کرد.

این شرکت با توجه به ظرفیت و تعداد خطوط تولید قادر است کلیه محصولات کف و دیوار را به صورت همزمان در سایزها و اشکال مختلف تولید نماید. همچنین تمامی خطوط تولید این شرکت مجهز به دستگاه‌های چاپ دیجیتال می‌باشد که زمان سفارش تا تحویل را کوتاه می‌کند و تنوع طرح‌ها و چاپ با کیفیت بالا را محقق می‌سازد.

این شرکت در حال حاضر با برخورداری از مدرن ترین تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا، کلیه مراحل تولید کاشی و سرامیک از ابتدای ورود مواد اولیه تا انتها توسط دستگاه‌های اتوماتیک ساخته می‌شود و هیچ دخالت انسانی در مراحل تولید وجود ندارد.

این کارخانه با گسترگی، محصولات از جمله کاشی و سرامیک لعابدار دیوار و کف توانسته است بخش زیادی از بازار را به خود اختصاص دهد. در صورتی که یک کارخانه سرامیک دارای خط تولید پخت سوم باشد، به دلیل ظرفیت بالای خطوط تولید، می‌تواند انواع محصولات دیواری و کفی را در اندازه‌های مختلف تولید کند. تمامی خطوط تولید کارخانه ایفا سرام در یزد مجهز به دستگاه چاپ دیجیتال می‌باشد که طرح‌های متنوعی را برای این شرکت ایجاد کرده است.

تمامی محصولات شرکت ایفاسرام در فروشگاه اینترنتی فلورا استیل موجود می‌باشد. با انتخاب نسبت به محیط استفاده به راحتی خرید خود را با ارزان‌ترین قیمت از فروشگاه فلورا استیل می‌توانید انجام دهید.