کارخانه مستر هوم (MasteHome) از سال 1397 وارد عرصه تولید تجهیزات آشپزخانه شد و با تجربه بالا در مدیریت تولید و نیرو کارآمد در کمترین زمان ممکن جایگاه خود را در بین برندهای داخلی پیدا کرد.
مستر هوم با در نظر گرفتن حقوق مصرف کنندگان مطابق با تولید ملی و جلب رضایت مشتریان، با تمامی استانداردهای روز در زمینه تولید لوازم آشپزخانه از جمله اجاق گاز و هود وارد بازار برندهای ایرانی شد و اعتماد مشتریان خود را جلب کرد.

این کارخانه لوازم آشپزخانه را به‌صورت ارزان قیمت تولید می‌کند و نسبت به قیمت کیفیت خوبی دارند. اگر علاقه‌مند به خرید لوازم آشپزخانه ارزان هستید، می‌توانید مسترهوم را یکی از برندهای موجود در بازار در نظر بگیرید.

اجاق گازهای رومیزی مستر هوم در طرح‌های مختلف با رنگ‌های مشکی، سفید و متالیک موجود است، این محصول از کیفیت و ارزش بالایی برخوردار است. اجاق گازهای ساخت این شرکت دارای 2، 4 و 5 شعله می‌باشند. کارخانه مستر هوم برای اجاق گاز رومیزی مستر هوم 2 سال ضمانت و خدمات پس از فروش در نظر گرفته است که پاسخگوی خریداران در سراسر کشور می‌باشد.

محصولات کارخانه مسترهوم (گاز رومیزی مستر هوم) در فروشگاه اینترنتی فلورا استیل موجود می‌باشد، همچنین با نگاهی به کاتالوگ زیر تمامی مدل ها را در یکجا مشاهده کرده که در تصمیم انتخاب مدل گاز رومیزی تاثیرگذار خواهد بود: