شرکت ایلیا استیل از سال 1385 در زمینه لوازم خانگی و واردات ورق استنلس استیل تلاش زیادی برای ساخت و کسب سود با کارخانه به منظور تولید سینک، اجاق گاز رومیزی، فر توکار و هود آشپزخانه کرده است که در کاتالوگ محصولات ایلیا استیل مشاهده خواهید کرد. این شرکت با تکیه بر تجربه چندین ساله و دانش فنی پیشرفته موفق به تاسیس بزرگترین کارخانه لوازم آشپزخانه در مجتمع صنعتی پرند در استان تهران شده است.

شرکت ایلیا استیل از ابتدای فعالیت خود همواره توانسته است انواع لوازم خانگی استیل را در مدل‌ها، اندازه‌ها و رنگ‌های مختلف با استفاده از آخرین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی روز دنیا تولید و عرضه کند. 

اهداف این شرکت که مهمترین آن‌ها تولید محصولات باکیفیت، خلاقیت، نوآوری و در نهایت مشتری مداری است، برای دستیابی به مواد اولیه مرغوب و استانداردهای جهانی که مستقیماً از کشورهای اروپایی و آمریکایی وارد می‌شنود، استفاده می‌کند. مانند ورق‌های (BA304).

علاوه بر این وجه تمایز سینک‌های ظرفشویی ایلیا استیل نسبت به دیگر سینک‌ها جوش دقیق و عمق بیشتر است. از دیگر مزایای ایلیا استیل می‌توان به استفاده از دستگاه‌های خودکار اروپایی با دقت بالا در تولید، استفاده از بست‌های ایتالیایی در تولید سینک ظرفشویی توکار و بسته‌بندی دقیق محصولات اشاره کرد.

مجموعه فلورا استیل مفتخر می‌باشد که در فروش محصولات خود، محصولات آشپزخانه ایلیا استیل نیز موجود می‌باشد. با مشاهده تک به تک محصولات ایلیا استیل از جمله سینک ظرفشویی، هود و گاز رومیزی در فروشگاه اینترنتی فلورا استیل موجود می‌باشد.

همچنین جهت خرید، لیست کامل محصولات ایلیا استیل را مشاهده کنید: