در نزدیکی پایان سال اگر صد تغییر دکوراسیون منزلتان را دارید و به صورت اساسی تغییراتی می خواهید انجام دهید، این تغییر مربوط به سرامیک کف باشد، در این مقاله قصد داریم سرامیک طرح پارکت را معرفی کنیم که همراه با قیمت سرامیک طرح پارکت درجه یک ارائه شده است.

سرامیک کف از مهمترین و اساسترین متریال ها برای دکوراسیون داخلی خانه و یا هر محیطی داخلی و خارجی می باشد. از آنجایی که قیمت چوب امروزه نسبتا بالا می باشد و در نتیجه خرید پارکت هم گران تر خواهد بود، توصیه ما برای شما سرامیک طرح پارکت می باشد. حالا بیاییم این نوع سرامیک را از هر جهت بررسی و با پارکت مقایسه کنیم.

خرید سرامیک طرح پارکت یا پارکت؟

از آنجایی که در ابتدای مقاله هم اشاره شد به دلیل گران بودن چوب شاید مایل به خرید پارکت نباشید ولی سرامیک طرح پارکت مقرون به صرفه بوده و از دیگر مزایای کاربردی هم بهره مند می باشد. اگر خانه ای با دکوراسیون گرم و چوبی دوست دارید سرامیک کف طرح پارکت با وسایل چوبی و رنگ های گرم منزلتان را بسیار شیک نمایش خواهد داد.

در مقایسه با نگهداری سرامیک یا پارکت البته که پارکت سخت تر است به دلیل اینکه جنس پارکت از چوب می باشد باید مواظب باشید در معرض رطوبت زیاد قرار نگیرد و آسیب دیدگی بیشتری نسبت به سرامیک کف دارد. ولی سرامیک طرح پارکت از نگهداری و نظافت بسیار آسان تری برخوردار است همچنین دارای مقاومت و استحکام بسیار بالایی می باشد.

در این مورد اگر ابهامات بسیاری در ذهنتان است جهت کسب اطلاعات بیشتر توصیه می شود مقاله ( آیا برای کف خانه سرامیک بهتره یا پارکت؟ ) مطالعه فرمایید.

بررسی مزایا و ویژگی های سرامیک طرح پارکت:

  • استحکام و مقاومت بالای سرامیک طرح پارکت نسبت به پارکت
  • وجود تنوع بسیار بالا در رنگبندی و طرح های سرامیک طرح پارکت
  • نظافت و تمیز کردن سرامیک طرح پارکت آسان تر، راحت تر و در کمترین زمان امکان پذیر می باشد.
  • سرامیک طرح پارکت با انواع محیط ها سازگار می باشد (آب و هوای مرطوب یا خشک)
  • سرامیک طرح پارکت دارای نعکس کننده نور و ظاهری زیبا و شیک می باشد.
  • با هزینه کمتر نصبت به پارکت چوبی می توان خرید و نصب کرد.
  • دارای نصب سریع و آسان می باشد.

معایب سرامیک طرح پارکت چیست؟

البته که هر محصولی دارای معایب و مزایایی می باشد که به تمامی مزایای سرامیک طرح پارکت پرداختیم، اگر به معایب این نوع سرامیک کف هم بخواهیم اشاره کنیم:

  • امکان لغزندگی بیشتر بر روی سرامیک طرح پارکت وجود دارد.
  • اگر وسیله ای سنگین بر روی سرامیک کف بیفتد امکان شکنندگی سرامیک وجود دارد.
  • همچنین سرامیک کف هر نوعی که باشد سطحی سرد نسبت به پارکت دارد که شاید برای افراد مسن و بچه ها مضر باشد.

جمع بندی:

با توجه به تمامی توضیحات ذکر شده اگر چنانچه هر نوع ابهام و سوالی در ذهن خود دارید به راحتی می توانید با کارشناسان فلورا استیل در ارتباط باشد تا مشاوره رایگان در خصوص خرید سرامیک طرح پارکت درجه یک دریافت کنید. بی شک فروشگاه کاشی و سرامیک فلورا استیل تمامی محصولات را با کمترین قیمت و بالاترین کیفت ارائه می دهد.

در نتیجه با استفاده از تخفیفات ویژه فلورا استیل قیمت سرامیک طرح پارکت درجه یک برایتان با صرفه ترین حالت خواهد بود.

مشاهده محصولات متنوع سرامیک طرح پارکت